מי אנחנו?!

פורטל My Inspire נוסד על ידי רעות גולדשטיין, אשר לא נתנה לשיתוק המוחין לעצור אותה ורכשה השכלה, מקצוע והקימה משפחה לתפארת. ההשראה של רעות הייתה היחס המפלה בו נתקלה בשוק העבודה. כתוצאה מהתנסות זו החליטה רעות ליצור תשתית שתהווה גג לציבור בעלי המוגבלויות הבוגר במדינת ישראל ותיצור עבורם מסגרות חברתיות ועסקיות, אשר יקלו את ההתמודדות עם חיי היומיום.

רעות מקדישה את כל זמנה לקידום נושא הנגישות ואף עוסקת בנגישות אתרי אינטרנט מאז שרכשה את הידע המקצועי באוניברסיטת WEBAIM, מאז ועד היום רעות עובדת עם לקוחות פרטיים וחברות גדולות כאחד.

מטרת הפורטל שלנו היא להעצים את קהילת האנשים עם מוגבלות, לפתח את המעגל החברתי ואת הקשר שבין חברי הקהילה ובמקביל, להקל על ההתמודדות עם המגבלות הסובייקטיביות שמציבות בפניהם החברה הישראלית והבירוקרטיה שלה.

במדינת ישראל חיים כ-1.5 מיליון איש עם מוגבלות, כ-70 אחוז מתוכם חיים עם מוגבלות שמשפיעה על התפקוד היומיומי אולם למרות שמדובר בלמעלה מ-10% מאזרחי המדינה, התמיכה המלאה (יחסית) ניתנת עד לגיל 18 או עד לסיום המסגרות החינוכיות. מרגע שבו בעל מוגבלות יוצא לבגרות ההתמודדות שלו קשה יותר מול הממסד אך ניתן לצלוח את השלבים הללו.

לצד חיזוק הקשרים החברתיים וקיבוץ כל השירותים, המידע והצרכים שמעניינים את הקהילה באתר האינטרנט  www.myinspire.co.il,  ניתן למצוא בין היתר מידע על זכויות, נגישות אתרי אינטרנט, נגישות בכלל , חנות מוצרים ועוד

תפריט נגישות