אטרקציות נגישות באזור הצפון לכבוד חג הפסח תשע”ז – 2017

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
5/5

כולנו יודעים עד כמה ימי חול המועד יכולים להיות עמוסים. כולם רוצים לצאת עם הילדים, המשפחה ולנצל את ימי החג והחופשה הנדירים כל כך. אבל בימים עמוסים אלו, הנגישות הופכת להיות קשה שבעתיים, ולכן חשוב לדעת על אטרקציות ומקומות נגישים מראש, כך שניתן יהיה ליהנות כמה שיותר. הנה כמה מקומות אליהם תוכלו לנסוע ולדעת מראש הם יהיו נוחים עבור כלל המשתתפים.
בהצלחה ☺
פו הדב מספר בשמורה של תל דן
בשמורת הטבע של תל דן תוכלו להתרשם מהנוף, מהטבע ומההיסטוריה שקופצת מכל פינה. במרכז השמורה עומד לו העץ של פוו הדב – עץ קסום שבו יגיע פו הדב לספר לכם על חייהן של חיות הבר הגרות סביבו, ויתמקד בחייה של הסלמנדרה שהיא חברתו הטובה ביותר. זה הרגע שלכם לשבת ליד העץ ולראות את הטבע מתעורר סביבכם לחיים.
את פו הדב תוכלו לשמוע בתאריכים 13-14.4 בין השעות 10:00-15:00.
ניתן להגיע דרך כביש 99, נוסעים 11 קילומטרים מזרחית לצומת המצודות ומגיעים ממש קרוב לקיבוץ דן.
הטלפון: 04-6951579, פקס לכבדי שמיעה: 04-6950128. התשלום בכניסה לאתר.
במקום ניתן למצוא חניון פיקניקים, מסעדה, מזנון – וישנה נגישות עבור המטיילים בכסאות גלגלים. ניתן להשתתף במקום גםם בפעילויות “פקחים צעירים” – בה יש שו”ת לכל המשפחה.
במקום ישנם חניות, שירותים, שולחנות פיקניק – מותאמים לבעלי מוגבלויות. לבריכת השכשוך יש שביל מונגש, לצד שבילי ההליכהה קיימים ספסלים ולתוך הבריכה יש שיפוע עם מאחזי יד. אל התצפית המונגשת יש שביל נוח ונוסף.
גן לאומי בית שאן
הגן הלאומי בבית שאן מסדר לכם פסח בלתי נשכח!


ברחובות העיר העתיקה נצעד כולנו, הנבל ינגן מסביב והלפיד יאיר את הדרך. תוכלו לראות את דמויות העבר מתעוררות ופוגשים את הסוחרים בשוק מרהיב.
תוכלו לראות את העיר מתעוררת לחיים בימים 12-13.4, בין השעות 18:00-22:00.
הגן הלאומי נמצא בתוך העיר בית שאן, ניתן להגיע באמצעות שילוט מתוך העיר עצמה.
הטלפון של האתר: 04-6587189, פקס לכבדי שמיעה: 04-6581899.
בגן הלאומי בית שאן ישנן חניות, בית שימוש, חנות מזכרות ומזנון – כולם נגישים. סרט הפתיחה “לילות שאן” – מונגש גם הוא ביחד עם בית המרחץ ורחובות העיר המשוחזרים. באתר העתיקות עצמו ישנה נגישות חלקית בלבד שיש לבדוק לפני. ישנה תחנה מיוחדת עבור כבדי שמיעה.
התשלום לאתר עצמו, אין צורך בתשלום נוסף עבור ההשתתפות במופע, בהליכה ברחוב העיר או מופעי הנגינה.

מאמרים מומלצים
לורם איפסום דולור סיט אמט,
קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי:
  • 052-650-4435
  • reutgold3@gmail.com