מי אנחנו?!

פורטל My Inspire יוסד על ידי הגברת רעות גולדשטיין, אשר לא נתנה לשיתוק המוחין לעצור אותה ורכשה השכלה, מקצוע ומשפחה. ההשראה של רעות היתה היחס המפלה בו נתקלה בשוק העבודה. כתוצאה מהתנסות זו החליטה רעות ליצור תשתית שתהווה גג לציבור בעלי המוגבלויות הבוגר במדינת ישראל ותיצור עבורם מסגרות חברתיות ועסקיות, אשר יקלו את ההתמודדות עם חיי היומיום.

רעות מקדישה את כל זמנה לקידום נושא הנגישות ואף עוסקת בנגישות אתרי אינטרנט .

לרעות הידע המקצועי אותו רכשה  באוניבקסיטה המתמחה בנגישות

עד היום רעות עבדה עם לקוחות קטנים וחברות גדולות

אני מזמינה אותך לבדוק האם האתר שלך נגיש ועומד בדרישות התקן הישראלי

מטרת הפורטל היא להעצים את קהילת האנשים עם מוגבלות, לפתח את המעגל החברתי ואת הקשר שבין חברי הקהילה ובמקביל, להקל את ההתמודדות עם המגבלות הסובייקטיביות שמציבות בפניהם החברה הישראלית והבירוקרטיה שלה.

במדינת ישראל חיים כ-1.2 מיליון איש עם מוגבלות, כ-70 אחוז מתוכם חיים עם מוגבלות שמשפיעה על התפקוד היומיומי אולם למרות שמדובר בלמעלה מ-10% מאזרחי המדינה, התמיכה המלאה (יחסית) ניתנת עד לגיל 18 או עד לסיום המסגרות החינוכיות. מרגע שבו בעל מוגבלות יוצא לבגרות ההתמודדות שלו קשה יותר וכוללת עמידה על זכויותיו, אי נגישות לפרנסה והשתכרות בכבוד, וגם אדישות, אטימות ואף התעמרות מצד אזרחים או חברות מסחריות.

לצד חיזוק הקשרים החברתיים וקיבוץ כל השירותים, המידע והצרכים שמעניינים את הקהילה באתר האינטרנט  www.myinspire.co.il,  ניתן למצוא בין היתר מידע על זכויות, נגישות אתרי אינטרנט, נגישות בכלל , חנות מוצרים ועוד